Самопроголошений мер Василькова поза законом

0
876

Про це повідомляє інформаційний портал “Нова Васильківщина” з посиланням на Єдиний державний реєстр.

Наталія Баласинович не провівши реорганізацію органів місцевого самоврядування вибірково призупинила деякі сільські ради.

Адже тільки після завершення реорганізації ради, що приєднується можливе її припинення як юридичної особи.

Також на офіційному сайті реформи децентралізації є чітке роз’яснення щодо працівників оранів місцевого самоврядування, які реорганізовуються.

Питання
“Доброго дня!!!!Що робити з працівниками, які попередженні про можливе вивільнення у зв’язку з реорганізацією ОМС , але термін 2 місяці ще не сплив і працівники не переведенні у сформовану територіальну громаду, оскільки в новій затвердженій структурі сільської ради не має таких посад.Чи потрібно складати розпорядження про так -звані позаштатні одиниці, які сформувались при реорганізації ОМС ??Як здійснювати нарахування заробітньої плати, якщо в новій структурі і в штатному розписі їх не має, а посуті з працівниками трудового договору ще ніхто не розірвав?”

Відповідь
Працівники, яких не вдалося перевести на інші посади у новій структурі, продовжують працювати на своїх посадах та отримувати відповідну заробітну плату до закінчення 2-х місячного строку попередження, після чого звільняються за п. 1 ст. 40 КЗпП з виплатою вихідної допомоги. Нарахування та виплата заробітної плати здійснюються ОМС-правонаступником.

Станом на 12 січня 2021 року згідно інформації з Єдиного державного реєстру Васильківською міською радою на чолі з самопроголошеним мером Наталією Баласинович було призупинено деякі сільські ради, а саме:

 • Здорівська сільська рада
 • Барахтівська сільська рада
 • Луб’янська сільська рада
 • Митницька сільська рада
 • Погребівська сільська рада
 • Великовільшанська сільська рада
 • Застугнянська сільська рада

Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом

Частина інших сільських рад, які мають увійти до Васильківської ОТГ залишились зареєстрованими, а саме:

 • Кодаківська сільська рада
 • Шевченківська сільська рада
 • Тростинська сільська рада
 • Великобугаївська сільська рада
 • Яцьківська сільська рада

Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом

Наприклад, у Глевахівській ОТГ, утвореної внаслідок добровільного об’єднання територіальних громад, сільські ради, що увійшли, а саме Крушинківська сільська рада, Мархалівська сільська рада вже два роки реорганізуються і на сьогодні є зареєстрованими.

Самопроголошений мер Василькова поза законом Самопроголошений мер Василькова поза законом

На перших місцевих виборах 2020 до складу Глевахівської ОТГ також увійшла Путрівська сільська рада.

Самопроголошений мер Василькова поза законом

Станом на 12 січня 2021 року згідно інформації з Єдиного державного реєстру Путрівська сільська рада має статус “зареєстровано” з діючим головою Онищуком Віталієм Євгеновичем.

Самопроголошений мер Василькова поза законом

В той же час згідно інформації з офіційного веб-сайту Глевахівської ОТГ за посиланням https://hlevakha.gov.ua/deputatskij-sklad-22-22-15-18-07-2019/
Онищук Віталій Євгенович займає посаду секретаря Глевахівської ОТГ.

Онищук поєднує посаду голови в не реорганізованій Путрівській сільській раді та секретаря в Глевахівській ОТГ.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут