Список «Слуги народу» на вибори до Київської облради

0
411

На виборах до Київоблради сформовано дев’ять територіальних виборчих округів, на кожному з яких представлено 8-10 кандидатів від «СН»

Про це повідомляє інформаційний портал “Нова Васильківщина” з покликанням на “Сайт Александра Дубинского. Факты, сплетни и слухи о больших деньгах”.

ТВО №1. Територіальна громада Білоцерківського району Київської області, включаючи Білоцерківську територіальну громаду:

Олександр Поляруш, Денис Дьомін, Микола Котушенко, Алена Шерепа, Ірина Стеблян, Віолета Овчаренко, Ігор Яцик, Ірина Степаненко, Владислав Ковалевський.

ТВО №2. Територіальні громади Білоцерківського району Київської області, у тому числі Сквирська, Тетіївська, Рокитнянська, Таращанська, Ставищенська, Узинська, Володарська, Гребінківська, Фурсівська, Маловільшанська, Ковалівська і Медвинська територіальні громади:

Станіслав Вихор, Віталій Боруль, Станіслав Семергей, Лідія Лазарєва, Богдана Шмирко, Дмитро Печенюк, Вадим Пасічнюк, Олександр Король, Юлія Собачко, Світлана Шамова.

ТВО №3. Територіальні громади Бориспільського району Київської області, у тому числі Бориспільська, Яготинська, Переяславська, Вороньківська, Студениківська, Гірська, Золочівська, Циблівська, Ташанська і Дівичківська територіальні громади:

Геннадій Слєпцов, Юрій Адамовський, Дмитро Цирман, Наталя Книга, Наталя Дзюба, Олександр Щур, Тетяна Матяш, Віктор Шеремета, Тамара Устименко, Тетяна Пригарівська.

ТВО №4. Територіальні громади Броварського району Київської області, у тому числі Броварська, Великодимерська, Баришівська, Березанська, Згурівська, Калитянська, Зазимська і Калиновська територіальні громади:

Сергій Потрясаєв, Наталія Гунько, Володимир Колодюк, Олександр Литвинов, Оксана Листопад, Микола Слесарєв, Юліан Москаленко, Олеся Шерепа, Олексій Хилько, Христина Осадча.

ТВО №5. Територіальні громади Бучацького району Київської області, у тому числі Бучанська, Макарівська, Бородянська, Гостомельська, Немішаєвська і Пісковська територіальні громади:

Вадим Геращенко, Заур Мішиєв, Олексій Мєшков, Людмила Ластівка, Юлія Мальована, Віктор Романюк, Алла Данькевич, Дмитро Оберемчук.

ТВО №6. Територіальні громади Бучацького району Київської області, в тому числі Ірпінська, Вишнева, Борщагівська, Білогородська, Коцюбинська і Дмитрівська територіальні громади:

Ігор Колтунов, Максим Мельник, Юрій Гулько, Олена Джадалла, Юліана Добровольська, Олег Андрієвський, Микола Ляшенко, Андрій Кріпак, Олена Ругаль, Олена Севастьянова.

ТВО №7. Територіальні громади Вишгородського району Київської області, у тому числі Вишгородська, Іванківська, Славутицька, Димерська, Петровська, Пірновська і Поліська територіальні громади:

Роман Буковський, Володимир Удовиченко, Марина Чернишова, Андрій Анісімов, Анна Агулова, Олексій Головін, Ірина Бойко.

ТВО №8. Територіальні громади Обухівського району Київської області, у тому числі Васильківська, Обухівська, Миронівська, Кагарлицька, Богуславська, Українська, Ржищівська, Федосіївська і Козинська територіальні громади:

Володимир Тимофійчук, Сергій Левченко, Олена Шуст,Василь Богатир, Вікторія Киреєва, Віктор Семенець,Тетяна Омельченко, Олександр Марейченко, Євген Комар, Марія Сингаївська.

ТВО №9. Територіальні громади Фастівського району Київської області, у тому числі Фастівська, Боярська, Калиновська, Глевахівська, Чабанівська, Кожанська, Гатненська, Бишівська і Томашівська територіальні громади:

Денис Січовий, Олександр Строкань, Марія Кисельова, Алла Арешкович, Сергій Мазепа, Дмитро Байдюк, Тетяна Герасимчук, Олександр Скляров, Наталія Павлова.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут