Голова с. Рославичі Віра Чубенко чудить та безпідставно звинувачує громадян

0
1

1,5 року ці нелюди знущалися ,морочили голову військовим офіцерам.щоб не дати їм маленький шматочок землі для ведення сільського господарства Один з них учасник АТО , особисто прийшов за відповіддю на свою заяву , яку він так і не отримав . Обидві потвори , брехали, ображали , викликали сімейство депутата Заїки Олега ,щоб створити хаос в сільраді .На підтримку підтяглася і вмотивована член виконкому Кравець Анна. Озлоблена на весь світ Чубенко ,та перелякана злочинниця Шитікова робили все, щоб спровокувати людей на бійку. Злодії,які випродали гектари землі комунальної власності ,до всього ще й фальсифікують документи. А коли зашквар було викрито, Чубенко побігла консультуватися по телефону з кришувальниками. І "СВОЇ" не забарилися, приїхали цілою компанією "перетерти" Чубенків зашквар

Опубликовано Tatyana Barkovskaya Среда, 29 июля 2020 г.

Про це повідомляє інформаційний портал “Нова Васильківщина” з посиланням на публікацію Tatyana Barkovskaya у Facebook.

“1,5 року ці нелюди знущалися ,морочили голову військовим офіцерам.щоб не дати їм маленький шматочок землі для ведення сільського господарства Один з них учасник АТО , особисто прийшов за відповіддю на свою заяву , яку він так і не отримав.

Обидві потвори , брехали, ображали , викликали сімейство депутата Заїки Олега ,щоб створити хаос в сільраді .На підтримку підтяглася і вмотивована член виконкому Кравець Анна. Озлоблена на весь світ Чубенко ,та перелякана злочинниця Шитікова робили все, щоб спровокувати людей на бійку.

Злодії,які випродали гектари землі комунальної власності ,до всього ще й фальсифікують документи. А коли зашквар було викрито, Чубенко побігла консультуватися по телефону з кришувальниками. І “СВОЇ” не забарилися, приїхали цілою компанією “перетерти” Чубенків зашквар” – говорить вона.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут