Київська область: не паліть сміття та траву, погляньте на статистику!

0
305

Мабуть треба припинити жаліти паліїв. Судячи з практики, зараз їх в основному карають по мінімуму – невеликими штрафами. При тому, що саме людський фактор в 99 відсотках(!) випадків стає причиною ландшафтних пожеж.

Пройшли дощі, і, з поверненням сухості та тепла, знову починає горіти суха трава, стерня, очерет, сміття. І це не самозаймання.

Так, протягом доби на Київщині Державною службою з надзвичайних ситуацій було зареєстровано 26 пожеж на загальній площі 1,1615 га, з яких 11 трав’яного настилу, 4 на сільськогосподарських угіддях та 1 сміття у Білоцерківському, Таращанському та Ставищенському районах.

Всі осередки загоряння було вчасно виявлено та успішно ліквідовано підрозділами ДСНС. На гасіння задіяли 32 чоловіки особового складу та 6 одиниць спеціальної техніки.

На щастя на пожежах ніхто не постраждав.

При прибиранні територій або відпочинку на природі не паліть траву і не залишайте відкритий вогонь без нагляду; ретельно засіть сигарети і горілі сірники перед тим, як викинути їх; не проходьте повз палаючої трави, при неможливості загасити пожежу своїми силами, повідомляйте за телефоном 101!

Джерело ГУ ДСНС України у Київській області

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут