Фанатична жага влади. Баласинович повзала на колінах під Верховною Радою

0
5181

Про це повідомляє інформаційний портал “Нова Васильківщина” з посиланням на публікацію Tatyana Barkovskaya у Facebook.

“Сьогодні голова Всильківської районної ради, Баласинович Наталья повзала на колінах під ВР. Фанатична жага влади, і неймовірна жадоба до грошей затьмарила людині розум, і опуститила представника тисячного населення Васильківщини, представника районної влади, на коліна. Ганьба…!!!!!

Основні претензії не зручність скуплятися на базарі в Білі Церкві, лікуватися у Фастові, чи Обухові…Могила її батька… і ще якась маячня.

А між тим, жителі села Рославичі, проживають саме отаке життя, якого так панічно боїться Баласинович. Щоб купити електричну лампочку вартістю 12грн,.нам, рословчанам потрібно заплатити 60грн, за дорогу.

І потратити півдня часу. За 5 років Баласинович нічого не зробила, щоб покращити життя людям. За 5 років під ВР збиралися мітинги, люди стояли проти підвищення тарифів, касових апаратів, обманутих вкладників, низьких пенсій, підвищення пенсійного віку…

І жодного разу Баласинович Наталья не підтримувала публічно простих людей.

Вона не роглядала звернення, не зустрічалась з людьми в селах, не проводила персональні зустрічі, принижувала журналістів. Баласинович подруга Чубенко Віри, вона підтримує злочинницю в судах і цим все сказано!!!” – говорить вона.

 

Сьогодні голова Всильківської районної ради,Баласинович Наталья повзала на колінах під ВР . Фанатична жага влади , і неймовірна жадоба до грошей затьмарила людині розум, і опуститила представника тисячного населення Васильківщини ,представника районної влади, на коліна. Ганьба…!!!!!
Основні претензії не зручність скуплятися на базарі в Білі Церкві , лікуватися у Фастові, чи Обухові…Могила її батька… і ще якась маячня.
А між тим, жителі села Рославичі ,проживають саме отаке життя, якого так панічно боїться Баласинович. Щоб купити електричну лампочку вартістю 12грн,.нам , рословчанам потрібно заплатити 60грн, за дорогу. І потратити півдня часу. За 5 років Баласинович нічого не зробила, щоб покращити життя людям. За 5 років під ВР збиралися мітинги , люди стояли проти підвищення тарифів, касових апаратів, обманутих вкладників, низьких пенсій, підвищення пенсійного віку… І жодного разу Баласинович Наталья не підтримувала публічно простих людей.
Вона не роглядала звернення, не зустрічалась з людьми в селах ,не проводила персональні зустрічі, принижувала журналістів. Баласинович подруга Чубенко Віри, вона підтримує злочинницю в судах і цим все сказано!!!

Опубликовано Tatyana Barkovskaya Среда, 15 июля 2020 г.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут