Депутат-шахрай Васильківської районної ради привласнив 30 га землі

0
911

Повідомлено про підозру депутату Васильківської районної ради, який завдав збитків державі на суму понад 5 мільйонів гривень

Посадовець використав підроблені документи та шахрайським шляхом заволодів земельною ділянкою у Васильківському районі, площею майже 30 гектарів.

Злочинну діяльність депутата викрили працівники Васильківського відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Поліцейські встановили, що у 2017 році посадовець використав підроблений державний акт і витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та отримав право власності на землю, ввівши в оману державного реєстратора. В подальшому, 30 гектарів землі передав до статутного капіталу фермерського господарства, де являється директором.

Прокурор Київської області повідомив правопорушнику про підозру за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство), ч. 4 ст. 358 (Використання підроблених документів), ч. 2 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) та ст. 366-1 (Декларування недостовірної інформації) КК України.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут