Викрито схему підробки документів в архітектурі району

0
3257

В. о. начальника сектору архітектури та містобудування Васильківщини Наталію Вороніну відвідали в. о. Здорівського сільського голови Олени Кобзар разом з розробниками генерального плану.

Ціль візиту – дізнатись чим керується начальник сектору архітектури та містобудування Васильківщини при написанні висновків про погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок жителям Здорівки.

Адже Наталія Вороніна застосовує вибірковість, одним надаються позитивні висновки, а іншим відмови.

Цим вона породжує корупцію в земельних відносинах та завдає збитків місцевим бюджетам.

Наталія Вороніна погодила технічне завдання на проектування генерального плану Калинівки, в який намагались включити 150 га Здорівських земель.

Нагадуємо, що зухвала голова Калинівської селищної ради пані Юлія Олексенко, яка править балом під керуванням скандального екс голови Васильківської РДА Владислава Одинця, вирішила ігнорувати численні звернення в. о. Здорівського сільського голови Олени Кобзар, які неодноразово надавались.

Таким чином Юлія Олексенко вирішила вступити в змову з депутатським корпусом та піти на підробку документів для того, щоб вкрасти в сусіднього села Здорівка 150 гектарів цінної землі.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут