За запитом Дубінського відкрито розслідування про підозрілі закупівлі солі в Василькові

0
309

Прокуратура Київської області відкрила досудове розслідування щодо керівництва КП «Комбінат комунальних підприємств м Василькова» за підозрілу закупівлю солі у ТОВ «Констанза» на 199,9 тис. Грн (UA-2019-12-05-000081-a). Справа розпочата за запитом народного депутата Олександра Дубинського.

Як повідомив в.о. прокурора Київської області Сергій Єфремов, в ЕРДР справі присвоєно номер №120201110140000348. Інкримінується ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу: розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років з забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Дубінський з’ясував, що комунальники Василькова уклали контракт на поставку солі не безпосередньо з ДП «Артемсіль», як це робили їхні колеги в інших регіонах, а через посередника – ТОВ «Костанзо». У договорі закладений пункт про можливе підвищення ціни, що невигідно для закупника.

За контрактом з ТОВ «Костанзо» вже йдуть розгляди, більш того – дане підприємство є фігурантом у відповідній кримінальній справі (під номером 42017101070000188). Воно стосується штучного створення умов для монополії на ринку технічної солі через посадових осіб ДП «Артемсіль».

Незважаючи на те, що ТОВ «Костанзо» вже притягувалася до відповідальності в справах з перепродажу солі місцевій владі, комунальні підприємства на місцях продовжують укладати з такими посередниками нові договори на постачання. Є підозри в змові. Тому депутат Дубінський наполіг, щоб прокуратура Київської області провела відповідне розслідування щодо КП «Комбінат комунальних підприємств м Василькова». Щоб з’ясувати, чи мають посадові особи даного комунального підприємства особисту зацікавленість в контрактах з ТОВ «Костанзо». А також пояснили, чому комунальники не роблять прямих закупівель без посередників у ДП «Артемсіль». За фіксованою ціною.

За запитом Дубінського відкрито розслідування про підозрілі закупівлі солі в Василькові

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут