Пане Бірюков куди подівся вантаж

0
218

ПРИЇХАЛИ!..Данія звинуватила радника Порошенка в крадіжці гуманітарки на 20 мільйонів! “Пане Бірюков! Куди подівся гуманітарний вантаж?”

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник з безпеки президента Іван Апаршин. Також він опублікував відповідний запит від керівництва організації, адресований Петру Порошенко.

«Прошу Вас дозволити мені, як Президенту Датської міжнародної благодійної організації Global Medical Aid запросити початок офіційного розслідування щодо БФ« Крила Фенікса »і / або Бірюкова Юрія щодо надання благодійної допомоги на суму понад 20 мільйонів гривень від Global Medical Aid БФ« Крила Фенікса »» , – сказано в заяві.

У міжнародній організації заявляють, що в 2014 році БФ «Крила Фенікса», керівником якого є Бірюков, зробив запит про надання гуманітарної допомоги, і в січні 2015 года 2 вантажівки з гуманітарним вантажем були спрямовані в Україну для БФ. Орієнтовна вартість вантажу склала 20 мільйонів гривень.
«Після отримання вантажу БФ «Крила Фенікса» я направив їм запит про надання документації: акти прийому-передачі, накладні і т.д. Їх мені обіцяли надати.
Протягом весни – літа 2015 року я багато разів відправляв нагадування про надання документів та 3-4 рази приїжджав до офісу БФ «Крила Фенікса», і кожен раз мене переконували, що я отримаю документи найближчим часом.

Більш того, мені повідомляли, що фонд «працює» над складанням документів, хоча вони повинні були бути складені до передачі медикаментів і медичного обладнання кінцевим одержувачам і підписані ними в момент отримання вантажу.
Я не розумію, чому мені не надають документи, які повинні були бути готові ще в 2015 році », – сказано в зверненні керівника Global Medical Aid.

Пане Бірюков куди подівся вантаж

Через великий проміжок часу організації надіслали документ, який не має ніякої цінності, тому що він не містив підписів і печаток одержувачів вантажу, а також в ньому була відсутня інформація про медичні препарати.

«Я також кілька разів особисто писав Юрію Бірюкову. Всі мої наступні листи Бірюкову Юрію залишилися без відповіді. Таким чином, я до сих пір не знаю, куди подівся гуманітарний вантаж, який був відправлений Global Medical Aid для БФ «Крила Фенікса» на суму 20 мільйонів гривень і можу зробити висновок, що медикамент і медичне устаткування не були передані на благо пацієнтів, як було заявлено, а були використані для особистого збагачення Бірюкова Юрія », – сказано в повідомленні.

 

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут