Яким видався 2019 рік для родин Засух

0
1188

Для родини Засух 2019 рік виявився досить напруженим та складним. Під час президентських виборів вони підтримували Петра Порошенка, парламентських – кандидата у нардепи по 94 окрузі Ігоря Кононенка. Ставка Засух не зіграла, і почалися неприємності: було звільнено голову Васильківської РДА Владислава Одинця, якого називали креатурою латифундистів.

Яким видався 2019 рік для родин Засух

Згодом Одинця звинуватили у відмиванні бюджетних коштів на будівництві об’єктів соціальної інфраструктури, проте результатів розслідування справи поки немає, а ексчиновник надалі зберігає вплив на адміністрацію. Укріплює позиції Засух у районі голова Васильківської райради Наталія Баласинович, що належить до їхньої орбіти. За даними ЗМІ, міський голова Фастова Михайло Нетяжук також залишається «під» Засухами.

Яким видався 2019 рік для родин Засух

Варто зауважити, що Засухи були ініціаторами створення Ковалівської ОТГ, яка остаточно перетворилася на їх сімейну вотчину: голова та депутатський корпус є лише маріонетками в руках аграрних олігархів. Головним важелем впливу на громаду залишається підприємство «Світанок», яке сплачує у бюджет найбільшу кількість податків та дає робочі місця селянам.

Позитивним моментом для Засух стало потрапляння до Прем’єр-ліги ФК «Колос» із Ковалівки. Цей клуб став першою сільською командою у вищому дивізіоні. Це не тільки створює позитивний імідж, але й наближує їх до обласної федерації футболу, яка залишається інструментом політичного впливу. Саме Андрія Засуху розглядають як одного із ймовірних кандидатів на посаду голови обласної федерації футболу.

Зважаючи на активізацію ексголови КОДА і близького друга сім’ї Засух Анатолія Присяжнюка, дуже ймовірним є сценарій, відповідно до якого Засухи повернуться у клуб «ексрегіоналів» під вивіскою «ОП-ЗЖ». Тим паче, кудись в інше місце їх навряд чи візьмуть через їх неоднозначне політичне минуле.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут