На Васильківщині у держави вкрали 30 га землі за 10 млн грн

0
251

На території Барахтянської сільради Васильківського району голова фермерського господарства протиправно зареєстрував 30 га державної земельної ділянки як приватну власність

Про це повідомляє інформаційний портал “Нова Васильківщина” з посиланням на Прокуратуру Київської області.

Обласна прокуратура скерувала до суду заяву про скасування реєстрації права приватної власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності, розташовані у Васильківському районі.

У повідомленні зазначено, що підставою для позову послугували отримані відомості про порушення вимог земельного законодавства під час держреєстрації на майже 30 га землі вартістю 10 млн грн, яка розташована на території Барахтянської сільської ради.

“За попередніми даними, голова фермерського господарства, з ймовірним використанням підроблених документів, зареєстрував за собою право приватної власності на земельну ділянку державної форми власності, що перебувала у нього на праві постійного користування. У подальшому, земельна ділянка була передана у статутний капітал новоствореного господарського товариства”, – повідомляє прес-служба.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут