“Час договірняків пройшов”: Зеленський розповів, як Тимошенко відмовили в “солоденькому”

0
187

За словами президента, Тимошенко обіцяла голосувати разом зі “Слугою народу” в обмін на посади

Президент Володимир Зеленський заявив, що глава партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко пропонувала список своїх людей для призначення на посади в обмін на підтримку президентських законопроектів, але їй відмовили.

Про це Зеленський написав в своєму Telegram-каналі.

Цю інформацію підтвердила сама Тимошенко в ефірі телеканалу ICTV.

“Ми передали йому “Новий курс України” (програма “Батьківщини”, – ред.) І сказали, що ми готові, це я при зустрічі з президентом йому особисто сказала, що ми готові запропонувати кадри туди, де потрібно виконувати цей “Новий курс” і куди можна навести не фейковий інвестиції, а реальні”, – сказала Тимошенко, додавши, що “пропозиція стосувалася в цілому дати кадри туди, де потрібно”.

Вона підтвердила слова журналіста, екс-нардепа Сергія Лещенка, що вона пропонувала людини в Державну продовольчо-зернову корпорацію. За її словами, це було потрібно для того “щоб вийняти підприємство з корупційної схеми”.

За словами Зеленського, Тимошенко пропонувала своїх людей на “солодкі місця”.

“Хотів би, щоб всі ми були чесними до кінця. Так, Юлія Володимирівна дійсно пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на” солодкі “місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі” Слугою народу “у Верховній Раді. Звичайно, ми відмовили. Адже епоха договірних закінчилася назавжди”, – сказав він.

Зеленський зазначив, що в українській політиці є давня традиція – “раз в 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до діючого президента, імітуючи турботу про народ”.

“Але подивіться, який гарний вигляд має зараз “опозиція”. Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають “солоденького”, – додав президент.

13 листопада Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко на брифінгу у Верховній Раді заявила, що у зв’язку з прийняттям у першому читанні законопроекту №2178-10 про ринок землі її фракція переходить в опозицію до президента.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут