“Мене ніколи не цікавила Україна, а цікавили вітрильний спорт і сальса”. У мережі з’явилися скандальні тези міністра економіки Милованова

0
259

У мережі активно поширюється уривок неодназначного виступу Тимофія Милофанова, міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України в уряді Олексія Гончарука на семінарі “Economy Lab” (можна перевести як “Економічна лабораторія”).

Виступаючи перед слухачами Тимофій Милованов ділиться з ними такими, наприклад, тезами: “Я поїхав з України в 1999 році і повертався в особистих справах … мене ніколи не цікавила особливо Україна … мене цікавив парусний спорт і сальса”; “… я займався теорією ігор, теорією контрактів, мікроекономіки … я – теоретик … я особливо не розумію нічого в економіці і продовжую нічого не розуміти …”; “… я просто не переношу будь-які зустрічі …” і т.д. і т.п.

Це відео вже викликало негативну реакцію у користувачів. Наприклад, відомий юрист Олена Лукаш, іронічно прокоментувала цей виступ чиновника.

“Тимофій Сергійович Милованов. Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства уряду Зеленського. Буде піднімати економіку і розпродавати землю і держвласність. Оскара автору його призначення! Це повний Трускавець!”, – написала Олена Лукаш.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут