Коронування Сабадаша відміняється

0
952

Нездійсненна мрія Сабадаша

Діючий мер міста Васильків Володимир Сабадаш вирішив тікати з міста, щоб очолити не існуючу Путрівську ОТГ.

Володимир Сабадаш ніяк не може залишити мрію стати головою Путрівської ОТГ та вирішив звернутися за допомогою до свого друга-партнера депутата Олега Мазепи та його брата екс голови Васильківської РДА Сергія Мазепи. В свій час Мазепи увірвали чимало землі на Васильківщині!

Сайт, який належить Олегу Мазепі, чи то Київ, чи то “Власть” вирішив опублікувати фейкову новину стосовно блокування Здорівкою утворення Путрівської ОТГ, а саме головою Кобзар Оленою.

Посилання на новину http://kievvlast.com.ua/text/proekt-detsentralizatsiya-sela-na-vasilkovshhine-rassorivshiesya-iz-za-reformy-mogut-obedinit-nasilno

Партнери та брати по земельним крадіжкам на Васильківщині, будь-якими чином намагаються захистити награбоване та залишити все, як є.

Коронування Сабадаша відміняєтьсяГолова Здорівської сільської ради Кобзар Олена повідомила сайту НВ наступне:

“Здорівською сільською радою була надана пропозиція Застугнянській сільській раді, щодо об’єднання в Здорівську ОТГ, але голова Застугни Віталій Дубоділ проігнорував надану пропозицію.

Тому ми були змушені звернутись до суду. Зараз чекаємо на рішення, але вже Дубоділ визнав свою провину в судовому процесі.

Голова Путрівської сільської ради Онищук Віталій не дотримався законності формування ОТГ і був про це повідомлений, що до Митницької сільської ради взагалі ніяких пропозицій не надходило.

Також голова Здорівської сільської ради Кобзар Олена повідомила, що на протизаконні дії голови Путрівської сільської ради Онищука Віталія теж було подано скаргу до суду і дотепер триває судовий процес.

Згідно закону про ОТГ, якщо вважати побажання всіх сільських рад, то може бути утворена тільки Здорівська ОТГ з центром у селі Здорівка.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут