На ремонт Ковалівської гімназії Васильківського району витратять ще 10 млн гривень

0
384

У Ковалівськії гімназії Васильківського району повинні продовжити ремонт фасаду та внутрішніх приміщень. Тендер на 9,97 млн ​​гривень виграла ТОВ “СтарСтройКонтракт”. Цю компанію, яка вже виконувала роботи на зазначеному об’єкті, інший учасник звинуватив в підробці документів і подав заяву в поліцію.

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 3 грудня 2018 року Відділ освіти Васильківської РДА (*) уклав договір з ТОВ “СтарСтройКонтракт” (**) на капремонт навчально-виховного комплексу “Ковалівська гімназія”, розташованого по вул. Фастівська, 23 в селі Ковалівка. Вартість угоди склала 9,97 млн ​​гривень.

Згідно з угодою, підрядник повинен до 31 грудня 2019 року розібрати старий дах будівлі і встановити нову з металочерепиці (5,08 тис. Кв. Метрів), облаштувати водостічну систему. Зовнішнє оснащення передбачає зняття старої штукатурки і нанесення нової з фарбуванням (4,4 тис. кв. метрів), а також копіювання олійного живопису, раніше нанесеної на стіни, в матеріалі аналогічному оригіналу, (орнамент середньої складності і простий орнамент – 293 і 315 кв. метрів).

Також кошторис передбачає проведення внутрішніх будівельних робіт в кабінеті трудового навчання і двох коридорах. Там підрядник повинен провести нові сантехнічні труби, встановити сантехніку (умивальники, крани, унітази), замінити електропроводку та світильники. У приміщеннях передбачається облицювання стін, стяжка підлоги, укладання плитки та інші роботи.

Гарантія на виконані роботи повинна скласти 10 років з дня здачі об’єкта в експлуатацію. Згідно з календарним графіком, в 2018 році роботи повинні бути профінансовані на 2,5 млн гривень, в 2019 році – на 7,47 млн ​​гривень.

Конкуренцію переможцю на аукціоні склали 2 компанії: ТОВ “Стройреконструкція-1” (***) і ТОВ “Стройінвестпроект” (****). У підсумку, за результатами аукціону були сформовані такі цінові пропозиції:

ТОВ “СтарСтройКонтракт” – 9 976 532,00 гривень

ТОВ “Стройреконструкція-1” – 9 976 532,80 гривень (на 80 копійок дорожче переможця);

ТОВ “Строй Інвестпроект” – 12,37 млн ​​гривень;

Після проведення аукціону ТОВ “Строй Інвестпроект” подала вимогу дискваліфікувати ТОВ “СтарСтройКонтракт”. У компанії пояснили це тим, що цей учасник нібито використовував підроблені документи.

“Нами було виявлено факт підробки документів тендерної пропозиції, а саме листи-відкликання № 1550 від 06.11.2018 року за аналогічним договором ТОВ” СтарСтройКонтракт “, який нібито було надано Відділом освіти Васильківської РДА за підписом в.о. начальника Сукеннікова А.В. Лист сфальсифіковано шляхом накладення на роздруковану верхню частину листа іншій частині, яка містить підпис і печатку, і взята з іншого документа “, – сказано в тексті скарги.

За фактом підробки ТОВ “Стройінвестпроект” звернулося в ГУ Нацполіціі в Київській області із заявою про скоєння злочину.

Однак відділ освіти Васильківської РДА відхилив цю вимогу, повідомивши, що довідка зовсім не підроблена, а у вересні 2018 року справді був укладений відповідний договір.

Відзначимо, що ТОВ “СтарСтройКонтракт” раніше укладала договори з відділом освіти Васильківської РДА. А у вересні 2018 роки вже проводила роботи по реконструкції Ковалевської гімназії на 1,4 млн гривень.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, компанія ТОВ “СтарСтройКонтракт” була створена в липні 2016 року. До травня 2018 року компанія мала назву ТОВ “Стайл профі”. Її засновником і керівником є ​​Сергій Совко.

До лютого 2018 року Сергій Совко був директором і засновником ТОВ “Стройтехконтроль” (****). Відзначимо, що ця компанія також тісно співпрацювала з комунальними підприємствами Васильківського району. ТОВ “Стройтехконтроль”: ремонтувало будівлю Плесецької школи, приміщення бухгалтерії Управління освіти, а також медустанови Васильківського району. За останні кілька років ТОВ “Стройтехконтроль” уклало договорів з різними бюджетними установами на більш ніж 5 млн гривень.

Раніше в Василькові в 2016 році впала школа – там обвалилося три поверхи. Місцева влада вирішила її не починати знову, пообіцявши побудувати нову. З моменту руйнування школи міська влада витратила мільйони на створення проекту, але в 2018 році все-таки почали відбудовувати – тендер на будівництво за 207 млн ​​гривень виграло ТОВ “Хозхімсервіс”, компанія сім’ї арештованого екс-заступник мера Севастополя. Роботи обіцяють завершити до 2021 року.

1 грудня 2018 року в селі Вишневе на Київщині під час тренування обвалився дах спорткомплексу Favorite fit, розташованого на території школи №4. Спортивну арену Favorite Fit в Вишневому відкрили в травні 2018 року – там планували готувати майбутніх чемпіонів по дзюдо, тхеквондо, боксу, художньої гімнастики і фехтування. Спортивний комплекс побудували в Вишневому за сучасними технологіями менше ніж за 8 місяців. Червону стрічку на відкритті перерізала глава Києво-Святошинської РДА Мирослава Смирнова.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут