Головного архітектора Київщини Дмитра Ликова звільнили через “злив” Генплану Ірпеня

0
219

Очільник Київської області Михайло Бно-Айріян звільнив з посади заступника директора департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитра Ликова й усунув від виконання обов’язків директора цього ж відділу

Про це йдеться у розпорядженні 110-к від 24 липня 2019 року.

Дмитро Ликов займав посаду головного архітектора Вишгородського району. Під час виконання своєї роботи на цій та наступній посадах громадські активісти неодноразово звинувачували чиновника в лобіюванні бізнес-інтересів близьких родичів. Також Ликов закривав очі на порушення процедур проходження обласної містобудівної ради та профільних комісій обласного рівня.

Нещодавно активіст Любомир Гайдамака з’ясував, що останню версію генплану Віти-Поштової розробляє компанія ТОВ “Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну”, якою володіє цивільна дружина голови Департаменту містобудування Юлія Коваленко. Тому поява у плані багатоповерхівок може бути вигідною для її чоловіка Дмитра Ликова. Процедура обговорення була порушена, не було презентації в тому вигляді, як вона мала бути, відсутня описова частина генплану.

Головного архітектора Київщини Дмитра Ликова звільнили через "злив" Генплану Ірпеня

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут