Терміново! Портнов розгромив Порошенко. Сплив самий забійний компромат на екс-президента

0
205

Портнов нагадав підозрюваному Порошенко, що він особисто створював “Партію Регіонів”, був улюбленцем Азарова і працював в команді Януковича.

Екс-заступник голови адміністрації президента України, юрист Андрій Портнов зазначив, що є таким же «одіозним соратником» четвертого президента Віктора Януковича, як і лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко. Про це Портнов написав 27 червня на своїй сторінці в Фейсбук, коментуючи заяву партії «Європейська солідарність”.

Він нагадав, що Порошенко обіймав посаду міністра економічного розвитку при президенті Януковичі, а також був батьком-засновником Партії регіонів. Партія Порошенко “Європейська солідарність” заявила сьогодні, що одіозний соратник Януковича Портнов готує реванш. З приводу реваншу зауважень до тексту немає, а з приводу Януковича – всього одна ремарка. “Це не я одіозний соратник Януковича, а ми з Вами, Петро Олексійович, одіозні соратники Януковича. Правда, я не займав при Януковичі таку велику посаду, як Ви, не дарував Януковичу дорогі картини Айвазовського, не жив у нього годинами на килимку в приймальні, не був членом і творцем його партії і фаворитом уряду Азарова. Ну і пропрацював я всього на півтора роки довше Вас”, – зазначив Портнов.

Він закликав Порошенко не “абстрагуватися” від Януковича. “Коректніше писати так – одіозні соратники Януковича – Порошенко і Портнов увійшли в новий виток внутрішнього конфлікту. Або так – всередині команди Януковича чергове протистояння членів команди”, – закликав Портнов.

Крім того, Портнов звинуватив Порошенка в крадіжці, заробітках на державних закупівлях в армію, а також в підриві обороноздатності України. “Це не реванш. Це Вам, Петре Олексійовичу, від мене привіт. Фабула кримінальної справи проста – ви крали бюджетні гроші і заробляли на постачання бронежилетів, з корисливих мотивів забезпечуючи українських солдатів неякісними засобами захисту. Ви посилювали ворога і підривали обороноздатність України. У цій кримінальній справі Вас і керівництво Вашого міністерства оборони чекає ще пару десятків неприємних сюрпризів”, – пообіцяв Портнов.

Відзначимо, що громадянина Петра Порошенка підозрюють у військових злочинах, мародерство і звірства проти власного народу.

Громадянину Порошенко світить довічне ув’язнення в Україні і 350 років в’язниці в США. Зараз ведеться слідство.

Пропонуємо Вам ознайомитись як громадянин Порошенко йшов до державного перевороту і кривавого місива проти власного народу.

Більшість на жаль не розуміють всю серйозність ситуації і до сих пір думають проголосувати за Петра Порошенка бачачи в ньому “нового” політика.

На жаль ці люди або грабують країну разом з Петром Порошенком, або це люди вражені пропагандою.

Самим забійним компроматом на Петра Порошенка буде аналіз його діянь за всі 20 років перебування в політиці.

Благаємо Вас не полінуйтесь і додивіться все до кінця! Бо тільки так все стане ясно. Також обов’язково поділіться матеріалом зі своїми друзями! Це дуже важливо.

1998 рік

У політику капіталіст Порошенко прийшов в 1998 році – як соціал-демократ. Точніше – як член СДПУ (о) яку створив Володимир Путін руками Медвечука.

Партію якраз тоді очолив Віктор Медведчук і саме він почав кооптувати до складу не дуже відомої і популярної партії політичних важковаговиків начебто Леоніда Кравчука і Євгена Марчука. А також грошових мішків типу Петра Порошенка.

В кінцевому рахунку Петра Порошенка з ганьбою вигнали з партії за надмірну скупість, брехня власним соратникам і неймовірну жорстокість.

У 2000 році Порошенко залишив СДПУ (о) і створив за допомогою глави тодішньої президентської адміністрації Леоніда Кучми Володимира Литвина спочатку депутатську групу «Солідарність» в парламенті, згодом – Партію солідарності України.

Під патронатом Литвина Порошенко навіть намагався стати координатором парламентської більшості, проте невдало. Восени цього ж року Порошенко об’єднав свою «Солідарність» з ще декількома політичними проектами – Партією регіонального відродження України Володимира Рибака, Партією праці Валентина Ландика, партією «За красиву Україну» Леоніда Черновецького і Всеукраїнською партією пенсіонерів. Нова організація отримала назву Партія регіонального відродження «Трудова солідарність України».

Співголовами партії стали Володимир Рибак, Валентин Ландик і Петро Порошенко. У 2001 році ПРВ «ТСУ» була перейменована в Партію регіонів, а головою став Микола Азаров.

Терміново! Портнов розгромив Порошенко. Сплив самий забійний компромат на екс-президента

До речі, саме Петро Порошенко в 2004 році вивів на сцену Майдану Азарова в помаранчевому шарфику, намагаючись таким чином ввести його в команду переможців.

В кінцевому підсумку Порошенко зрадив Азарова і швидко приєднався до Ющенка.

Цю зраду Азаров ніяк не міг пояснити. За його словами настільки брехливої людини він ніколи не бачив.

2005 рік: обіцянки Петра Порошенка перед Помаранчевою Революцією.

Ми переможемо корупцію, ми вступимо до Євросоюзу! Ми дамо народу чесну владу і гідний європейський рівень життя кожному громадянину України.

Помаранчева Революція перемогла, Петро Порошенко зайняв високий пост Секретаря РНБО.

Через півтора року особисто він розвалив коаліцію і Нашу Україну почали залишати всі члени.

Ось чим закінчився прихід Порошенка до влади в 2005 році:

Тодішні члени Наша Україна відкрито на всю країну заявили, що Петро Порошенко корумпував все що рухається і готує захоплення влади. Це 2005 год!

Прихід Януковича до влади

Після приходу Януковича до влади Петро Порошенко знову отримує високі посади.

Зокрема Петро Порошенко стає Міністром Фінансів в уряді Азарова.

Азаров будучи добродушним дурником прощає Петра Порошенка, а потім знову глибоко був розчарований лицемірством і жадібністю цієї людини.

Ось що говорить сам Азаров з цього приводу:

В кінцевому підсумку Порошенка вигнали з Партії Регіонів вдруге і тут якраз починається Революція.

Порошенко 2013-2014 роки

Прихід Петра Порошенка до влади, а саме до президентського крісла, був можливий виключно завдяки шокуючою бійні на Майдані.

Єдиним вигодонабувачем бійні на Майдані був Петро Порошенко і нинішні урядовці України.

Якби не було бійні на Майдані, були б позачергові вибори на яких Петро Порошенко набирав 3%, Яценюк 1%, Кличко 7%, Янукович 18%.

Ніколи в житті Петро Порошенко не переміг би на позачергових виборах.

Бійню на Майдані повісили на Януковича і останньому довелося бігти. Люди в той час не знали правди і повірили Петру Порошенко.

Що обіцяв Петро Порошенко в 2013-2014 році. Уважно вслухайтеся в це!

В кінцевому підсумку Україна вибрала Петра Порошенка Президентом.

Єдиним мотивом було те, що Путін ось ось нападе і потрібно терміново вибирати Порошенко в першому турі. Тим більше що Порошенко обіцяв за кілька годин закінчити АТО.

І ось тут почався найкривавіший період в історії України 2014-2019

Петро Порошенко запам’ятався постійними скандалами і неймовірною жорстокістю.

За 5 років його правління Україна досягла таких результатів:

Найбідніша країна Європи. ООН офіційно визнав Україну голодуючій країною, де кожен 4 громадянин не може дозволити собі нормальну їжу.

Найбільш корумпована країна Європи. Україну офіційно визнали найбільш корумпованою країною Європи. Також Україна входить в ТОП 15 найбільш корумпованих країн планети на рівні з Ганою і африканськими республіками.

15000 людей загинуло. Загинуло 15.000 людей, 2 мільйони залишилися без даху над головою, 100.000 людей отримали поранення. Загинуло 2700 дітей! Через 5 років виявляється, що Петро Порошенко і його друзі грабували оборонний бюджет країни і їм була вигідна бійня. Ось чим закінчилося обіцянку Петра Порошенка закінчити АТО за 2 дні.

10 мільйонів людей виїхало з України. Понад 10 мільйонів людей виїхало до Польщі, Іспанії, Канади, Росії, Італії для того щоб вижити і прогодувати сім’ю.

Середня зарплата по країні впала майже в 3 рази в порівнянні з 2013 році. Середня зарплата по Україні становить 180 доларів. У 2013 вона становила 430 доларів.

Ціни на ком. послуги зросли від 120% до 1500%. Люди з жахом дивляться в платіжки. Не дивлячись на обіцянку майданних лідерів, ціна на газ зросла на 780%, на електрику на 900%, на окремі послуги до 1500%

Продукти харчування подорожчали від 50% до 700%.

Гривня знецінилася в 3,5 рази.

Окуповані території і через 5 років ситуація тільки погіршилася.

2019 рік- ….

Зараз мова не йде хто буде Президентом. Йдеться про існування Держави.

За 20 років в політиці Петро Порошенко залишав за собою тільки брехню, руїни, корупцію, сльози і кров.

Ставши Президентом кров почала литися рікою, а країна перебуває на межі розвалу.

Думай!

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут