Вибори 2019: 94 округ (Васильківщина, Обухівщина) знову прославився

0
912

Як ми вже писали раніше, в селі Здорівка Васильківського району досі тривають вибори сільського голови, які відбулилися в квітні 2017 року.

Саме завдяки Андрію Каденку та Олександру Крикунову, які намагались сфальсифікувати позачергові вибори Здорівського сільського голови в 2017 році, питання вирішується в кримінальному провадженні.

На разі Крикунов Олександр Володимирович призначений головою комісії териториторіального виборчого округу №94 (місто Васильків, Обухів, Васильківський та Обухівський райони), а Каденко Андрій секретарем.

Вибори 2019: 94 округ (Васильківщина, Обухівщина) знову прославився

Крикунов та Каденко являються справжніми професіоналами свого діла – діла під назвою фальсифікація виборів.

Саме завдяки цим двом персонажам,  яких обрали на посади голови та секретаря 94-го округу позачергові вибори в Здорівці тривають досі.

Саме адвокат Крикунов разом зі своєю підставною головою Здорівської сільської виборчої комісії Давиденко Оксаною зіпсували близько 400-х бюлетенів, якими було проголосовано за Кобзар Олену. Зазначена процедура відбувалась без присутності комісій та в забороненому місці (Васильківський об’єднаний міський військовий комісаріат) у м. Васильків, що суперечить чинному законодавству. Слідство триває вже більше року, а слідчий по справі Дмитров не може спіймати Каденка.

На президентських виборах 2019 Крикунов з Каденком знову зайнялись фальсифікацією.

Схема фальсифікацій дуже проста.

За кілька днів до президентських виборів жителі округу масово звернулися до ДВК із заявами з проханням забезпечити їм голосування на дому у зв’язку з тимчасовою нездатністю самостійно пересуватися за станом здоров’я.

До заяви вони додали медичні довідки, видані Васильківською районною лікарнею.

Заяви та довідки написані «під копірку».

Абсолютно ідентичні документи написані від імені та на ім’я десятків людей.

Про це свідчить вскрита в Обухові документація про голосування на дому на дільниці в селі Рославичі Васильківського району, яка опинилася у розпорядженні видання.

Цікаво, що заяви з проханням дозволити проголосувати не на виборчій дільниці виборці, а вдома написані майже одночасно – в останній тиждень перед виборами.

На медичних довідках, які засвідчують, що особа за станом здоров’я не здатна відвідати дільницю, взагалі не вказана дата видачі.

Відповідні махінації з місцем голосування здійснювалися з метою фальсифікацій, а можливість голосувати на дому надавалася людям абсолютно безпідставно.

Аналогічні махінації з місцем голосування здійснювалися не лише на дільниці в Рославичах, а й в усьому Обухівському окрузі.

Як відомо, в ЦВК повідомили, що не можуть оголосити остаточні результати виборів президента, оскільки дані з однієї дільниці, яка знаходиться в Обухові на Київщині.

На дільниці №94, за даними ЦВК, комісія не змогла зібратися і належним чином оформити протокол.

У зв’язку з цим Центрвиборчком планує оголосити остаточні результати 4-6 квітня.

Відео з засідань окружної виборчої комісії 94 округу.

 

 

 

 

 

 

 

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут