Депутата Васильківської міської ради Омельченко Тетяну спіймали на хабарі

0
1288
Омельченко Тетяна Леонідівна
Омельченко Тетяна Леонідівна

Прокуратурою області у кримінальному провадження, зареєстрованому за метеріалами Управління захисту економіки в Київській області, повідомлено про підозру депутату Васильківської міської ради Київської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.3 ст.369, ч.2 ст.190 КК України.

Як повідомив інформаційному порталу “Нова Васильківщина” депутат Васильківської міської ради Олег Мазепа, підозру вручили Омельченко Тетяні.

Згідно інформації з сайту Васильківської міської ради Омельченко Тетяна Леонідівна є депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка та знаходиться на посаді директора в ТОВ “ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ “ФОРТУНА”.

Під час розслідування встановлено, що підозрюваний, будучи керівником товариства та надаючи юридичні послуги підбурив фізичну особу до надання неправомірної вигоди судді Васильківського міськрайонного суду. Йдеться про суму в розмірі 800 доларів США за які, нібито, мали пришвидшити розгляд позовної заяв, однак вказані кошти підозрюваний присвоїв собі.

Наразі досудове розслідування триває. Перевіряється можлива причетність до вчинення кримінальних правопорушеннь інших працівників товариства.

Прес-служба прокуратури Київської області

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут