Нарешті мер Василькова вирішив позбавитись вірменських депутатів

0
744

7 грудня 2018 року відбулася позачергова сесія Васильківської міської ради, на якій депутати обговорили соціальну-політичну ситуацію місті Василькові та  звернулися до Верховної ради України стосовно ініціативи окремих народних депутатів України  призначення позачергових виборів Васильківського міського голови та депутатів міської ради.

Справа у тому, що 04.12.2018 року народними депутатами України Кривенко В.М. і Кишкарем П.М. було зареєстровано проект Постанови Верховної Ради України «Про призначення позачергових виборів депутатів Васильківської міської ради та Васильківського міського голови Київської області» №9361.

Як стверджують автори законопроекту завдяки неналежно організованій роботі міського голови та міської ради у місті Василькові «зірвано опалювальний сезон, через що відсутнє опалення дитячих садочків та шкіл міста, а також інших об‘єктів інфраструктури».

Крім того, автори проекту, як підставу для призначення позачергових виборів міського голови та міської ради зазначають, –  «чисельні порушення, корупційну діяльність і дестабілізацію соціально-політичної ситуації в місті Василькові».

В той же час, директор юридичного департаменту Васильківської міської ради Богдан Корчинський назвав ініціативу народних депутатів України незаконною, оскільки законних підстав для проведення позачергових виборів міського голови та депутатів міської ради не має.

Нарешті мер Василькова вирішив позбавитись вірменських депутатів

Обговоривши соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в місті сесія Васильківської міської ради визнала суспільно-політичну та соціально-економічну ситуації в місті Василькові стабільною, а ініціативу народних депутатів такою, що дестабілізує соціально-політичну ситуацію  в місті Василькові та звернулася до Верховної ради України з вимогою повернути проект постанови Верховної Ради України №9361 «Про призначення позачергових виборів депутатів Васильківської міської ради та Васильківського міського голови», її авторам без включення у порядок денний парламенту України.

Джерело http://goes.org.ua/vlada-vasilkova-vidreaguvala-na-iniciativu-nardepiv/

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут