У військовій частині у Василькові масово отруїлися військові

0
3170

Військовослужбовцям встановлено попередній діагноз – гастроентероколіт

На Київщині у військовій частині, яка дислокується у м. Васильків, отруїлися 20 військовослужбовців.

Про це 6 грудня повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

«4 грудня о 16:30 до медичного пункту звернулися 12 військовослужбовців строкової служби зі скаргами на біль у шлунку, пронос, субфебрильну температуру. Військовослужбовцям надано першу медичну допомогу та встановлено попередній діагноз – гастроентероколіт», – говориться у повідомленні.

Зазначається, що 5 грудня спеціалісти здійснили заходи щодо встановлення причин отруєння – зокрема, відібрано бактеріальні змиви, проби води та їжі у військовій частині, надано припис з приводу реєстрації випадків гострих кишкових інфекцій. 6 грудня здійснено виїзд до військової частини щодо проведення додаткових досліджень.

«Наразі під наглядом лікарів Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» перебувають 20 осіб», – заявили в прокуратурі.

Повідомляється, що прокуратура здійснює контроль щодо проведення службового розслідування за фактом захворювання військовослужбовців. За результатами розслідування буде здійснено відповідне реагування, а за наявності підстав винні посадові особи будуть притягнуті до передбаченої законом відповідальності. П

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут