Дешевий піар керівництва Васильківщини. Подивитись людям в очі шляхом массового огляду зору

0
2479
ешевий піар керівництва Васильківщини

Можновладці Васильківщини звикли піаритись за кошти громад.
Таким чином голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович разом з головою Васильківської РДА Владиславом Одинцем вирішили влаштувати передвиборчу піар-акцію та подивитись людям в очі шляхом масового огляду зору, щоб пересвідчитись, чи зможе людина правильно поставити галочку там де треба.

Чому чини звикли писати та говорити: все що відбувається в районі – це завдяки саме їхнім зусиллям, а не платників податків, якими є громада та підприємці.

Отож 29 та 31 травня планується проведення медичного огляду населення по Всеукраїнській соціальній програмі для населення “Добре бачу”.

Про це повідомляє інформаційний портал “Нова Васильківщина з посиланням на Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги

Місце проведення: c.Мархалівка, смт. Глеваха, с. Здорівка, с. Застугна.

Скоріше за все голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович та голова Васильківської РДА Владислав Одинець намагаються привернути увагу до себе або до власного бізнесу, який утворили на базі комунального підприємства завдяки платникам податків.

У будь якому разі Владислав Одинець та Наталія Баласинович працюють тільки на бізнесовий та політичний рейтинги, адже їхні рейтинги занадто низькі і разом з тим б’ють по бізнес інтересам.

Результати онлайн-опитування “Чи довіряєте Ви керівництву Васильківщини?”

Чи довіряєте Ви голові Васильківської районної ради
Баласинович Н. О.?

Loading ... Loading ...

Чи довіряєте Ви голові Васильківської РДА
Одинцю В. І.

Loading ... Loading ...

Нажаль керівництво району не розуміє, що у сільській місцевості люди потребують постійного медичного огляду і не тільки зору.

В багатьох селах Васильківщини існують ФАПи (фельдшерсько-акушерський пункт), в яких можливо з легкістю проводити регулярні медичні огляди. Такі огляди дадуть можливість розвантажити Васильківську ЦРЛ та зроблять комфортніше медичне обслуговування населення в селах.

Зухвале відношення до ФАПів в районі дає можливість зосередження фінансових потоків (хабарів) у Васильківській ЦРЛ, адже посадовців не цікавить комфорт та здоров’я мешканців Васильківщини, окрім власного збагачення.

Інформаційний портал “Нова Васильківщина” проводить онлайн-опитування стосовно того, як часто потрібно проводити регулярне медичне обстеження у місцевих ФАПах.

Як часто потрібен медичний огляд для
сільського населення у місцевих ФАПах?

Показати результати

Loading ... Loading ...

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут