Готуємось до виборів, або як активісти утворюють штучні рейтинги на прикладі ремонту дороги в Плесецькому

0
2227

Найближчі вибори в Україні пройдуть у 2019 році.
Однак, політики не дрімають і схоже, вже на повну ведуть свої передвиборчі кампанії.

17.05.2018 активісти сіл Плесецьке та Перевіз почали акцію протесту з перекриттям траси. Активісти стверджують, що ділянку дороги, що веде до їхнього села знищують вантажівки, які везуть щебінь з Плесецького гранітного кар’єру.

Про це також в Facebook повідомляє екс-начальник служби у справах дітей та сім’ї Васильківської районної держадміністрації Наталія Ібрагімова.

“Жити по-новому! Це як? Це добиратися додому по розбитих дорогах, це жити в постійному страху, що завалиться будинок, який людина будувала за свої власні кошти, це дихати постійною пилюкою, яку піднімають на (колись асфальтованій), а тепер грунтовій дорозі величезні машини з гранкар’єру яким керує депутат Васильківської райради від президенської партії (йдеться, вочевидь, про Валентина Стадника, який значиться серед бенефіциарів кар’єра, – Ред)”, – зазначила вона.

«Вчора у людей села Плесецьке, Перевіз та інших сіл увірвався терпець і вони вийшли на мирну акцію протесту для того, щоб привернути увагу з боку державної та місцевої влади на питання аварійного стану асфальтного покриття автодороги, що з’єднує Одеську та Житомирську траси. Але людей ніхто не чує. До людей не приїхало ані керівництво району, ані області, а тільки пригнали автобус з спецпризначенцями, які як завжди охороняють бізнесові інтереси правлячих “божків”. Байдужі до проблем людей , як Баласинович Н.О. так і звичайно Одинець В.І, бо що їм люди, головне – прибутки та голос в раді за їх дії по розкраданню бюджету району. Сьогодні вночі вже були провокації з їх сторони для створення ситуації, для “розігнання” людей, що висловлюють свою позицію, але люди вистояли та не піддалися на провокації», – розповіла Наталія Ібрагімова.

Згідно інформації з офіційного порталу оприлюднення інформації про публічні закупівлі України ProZorro 23 березня 2018 року було оголошено тендер на ремонт саме тієї ділянки дороги за яку вийшли активісти.

Кінцевим строком подання тендерних пропозицій вказано 16 травня 2018 року. Тому всім було відомо, що зазначена дорога буде відремонтована найближчим часом.

Чому ж активісти вийшли на протест після закінчення подання пропозицій?

Не менш цікава позиція і Васильківської РДА. 15 травня (за день до закінчення строку подання пропозицій) на офіційному сайті Васильківської РДА було опубліковано інформацію щодо тендеру на ремонт дороги в Плесецькому.

 

Загалом всі ці “дивні” збіги обставин нагадують ефект блискавичної пропаганди з фальсифікацією подій та фактів.

В умовах жорсткої інформаційної та психологічної боротьби за виборця, переможе той, хто зможе нав’язати свою “картину світу”, свою оригінальну концепцію міфологізованої реальності цільовій аудиторії.

Політичний міф у такий спосіб покликаний впорядкувати політичну реальність й постає як засіб інтерпретації дійсності. Він може використовуватися для реалізації конкретних політичних завдань: боротьби за владу, легітимізації влади, здійснення політичного панування або панування політичної ідеології.

 

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут