В Калинівці через сварку з матір’ю хлопчик ночував у під’їзді шість днів

0
891

22 березня, до чергової частини Васильківського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що під час сварки посеред вулиці від матері втік 12-річний хлопчик та до цього часу не повернувся додому

Про зникнення хлопця матір повідомила майже через 6 діб, що значно ускладнило пошуки, але під час патрулювання смт. Калинівка біля залізничної станції працівники ювенальної превенції помітили 12-річного хлопчину, який самотньо блукав поблизу магазинів. Як з’ясувалося, увесь цей час втікач ночував у під’їздах, харчувався тим, чим пригостили друзі, але додому повертатись не хотів.

З матір’ю та втікачем проведено профілактичну бесіду щодо недопущення залишення місця постійного проживання та корекції поведінки.

За неналежне виконання обов’язків щодо виховання дитини матір притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідні подання направлені до служби у справах дітей.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут