На Васильківщині запрацює медична електронна система “Helsі”

0
461

14 лютого, у Василькові презентували медичну електронну систему “Helsі”, яка покликана значно поліпшити організацію первинної та вторинної медичної допомоги у місті та районі

За участі голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, голови Васильківської РДА Владислава Одинця, керівника ВРЦМСД Ярослави Августинович, головного лікаря Васильківської ЦРЛ Лідії Пацало відбулась презентація медичної електронної системи “Helsі”, яка покликана значно поліпшити організацію первинної та вторинної медичної допомоги у Васильківському районі.

В епоху цифрових технологій не можливе просування медичної реформи у сільський місцевості без глибоко інтегрованих інформаційних мереж. За словами інженера “Helsі” Євгена Донця їхня розробка успішно працює не тільки в Києві та містах мільйонниках, а й районних центрах.

Мережа дозволяє налагодити роботу лікарів загальної практики сімейної медицини в амбулаторіях і ФАПах. Практично, у кожного мешканця Васильківщини є мобільний телефон, за допомогою якого можна в мережі Інтернет та звичайної телефонії записатись на прийом до свого сімейного лікаря чи вузького спеціаліста Васильківської ЦРЛ .

Для пацієнтів система пропонує:

  • можливість легко знайти та обрати свого лікаря;
  • швидкий запис на прийом on-line – себе та членів своєї родини;
  • доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК);
  • миттєві результати аналізів і діагностики в кабінеті пацієнта;
  • доступ до призначень лікаря та плану лікування.

Для лікарів:

  • зручне ведення історії хвороби пацієнтів та ЕМК;
  • оперативне отримання результатів діагностики та аналізів;
  • легке використання клінічних протоколів;
  • зрозумілий кабінет для ведення прийому пацієнтів.

За словами представників “Helsі” архітектура системи повністю гарантує безпеку зберігання особистих даних більше 500 тисяч пацієнтів вже зараз.

Підчас презентації, за пропозицією керівництва району, було ухвалено рішення дослідити роботу системи продовж місяця. За результатами спостережень зробити висновки про доцільність використання спеціальної мережі «Helsі» на території Васильківського району.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут