В двох районах Київщини виділили 150 земельних ділянок для бійців АТО

0
221

На Київщині, а саме в Білоцерківському та Вишгородському районі, учасникам та родичам загиблих бійців АТО виділили 150 земельних ділянок

150 земельних ділянок у Київській області отримають учасники АТО та родичі загиблих бійців. Землю їм виділили у Вишгородському та Білоцерківському районах.

Бійцям, які зараз перебувають на передовій, документи вручатимуть командири.

“Ми отримали документи на бійців своєї бригади, які урочисто в п’ятницю командир бригади буде вручати. Хлопці підписували свої документи в окопах в Авдіївці”, – зазначив начальник групи цивільно-військового співробітництва ЗСУ Віктор Скатєрной.

Усього в Київській області учасникам АТО вже виділили понад 10 тисяч ділянок. Це найвищий показник по всій Україні. Загалом за 4 роки військовослужбовці оформили у власність землі загальною площею майже 120 тисяч гектарів.

Черги, як такої, у нас немає. Ми намагаємось знаходити вільні масиви і пропонуємо учасникам АТО, які до нас звертаються з заявами. Більшість ділянок, які ми передали у власність, призначені для індивідуального садівництва і мають площу по 12 соток,– розповіла начальниця Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмила Приходько.

Також зараз є можливість обирати земельну ділянку, на відміну від попередніх років.

“Якщо два роки тому давали ділянки, де є, то зараз є вибір. Ми можемо вибирати і сільські ради, і наближення, і місцерозташування”, – сказала заступниця голови ГО “Рада матерів та дружин учасників АТО” Людмила Зінченко.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут