Київська область: cитуація на автотрасі Київ-Одеса залишається напруженою

0
846

Станом на 12 годину 20 грудня ситуація на автотрасах Київської області залишається напруженою. Підрозділами Головного управління ДСНС України у Київській області вивільнено 87 автомобілів та надано допомогу 310 людям. Наразі працюють 10 одиниць техніки та 46 чоловік особового складу. Ситуація на автотрасі Київ-Одеса залишається напруженою.

Так, рятувальники Ставищенського району продовжують надавати допомогу на автодорозі Київ-Одеса 121-143 км, в напрямку м. Жашків Черкаської області. Рух відновлено в обох напрямках, вивільнено 486 транспортних засобів, в яких перебувало 1425 осіб, спільними зусиллями розчищено шлях для інших транспортних засобів, серед яких: 33 пасажирських автобусів міжміського сполучення з 365 пасажирами та 453 різних вантажних автомобілів з водіями.

Також проводилась робота щодо буксирування транспортних засобів на автошляхах Баришівського, Білоцерківського, Сквирського, Іванківського, Києво-Святошинського, Обухівського, Кагарлицького, Ставищенського, Тетіївського, Володарського та Вишгородського районів.

Джерело Головне управління ДСНС України у Київській області

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут